Dnia 5.06 2018r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie odbył się V Gminny Konkurs „Mistrz Sudoku” dla klas IV – VII oraz I Gminny Konkurs „Mistrz Sudoku” dla klas II i III, nad którym patronat objął Burmistrz Jaworzyny Śl. W konkursie w I kategorii uczestniczyło 15 uczniów, a w II kategorii 12 ze SP z Pastuchowa, Jaworzyny Śl. i Starego Jaworowa. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni w szkolnych rozgrywkach: Klaudia Czekaj z kl. 7b, Przemysław Drąg z kl. 7a, Marta Więcław z kl. 6a, Julia Plizga z kl. 5c, Kalina Pawlaczyk z kl. 5a, Piotr Tomczak z kl. 3d, Kornelia Grandus z kl. 3d, Dominika Barnak z kl. 3c, Aleksandra Szuman z kl. 3d. Uczniowie I kategorii mieli za zadanie rozwiązać cztery diagramy: dwa o łatwym stopniu trudności, jeden o średnim i jeden trudny. Uczniowie II kategorii rozwiązywali trzy diagramy. Oprócz prawidłowego rozwiązania liczył się czas. W tegorocznej edycji „Gminnego Mistrza Sudoku” nasz uczeń Przemysław Drąg otrzymał II miejsce, a Marta Więcławwyróżnienie. Po konkursie przygotowano dla nas poczęstunek. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.