We wtorek 29.05.2018r.  odbył się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie Gminny Konkurs „Omnibus 2018”dla uczniów klas V -VII. „Omnibus” to turniej interdyscyplinarny, który obejmuje wiedzę ogólną. Przeprowadzany był na wzór teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas siódmych: Jakub Kozieł, Klaudia Czekaj oraz Przemysław Drąg.

Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie spisali się znakomicie. Najlepiej wypadł Jakub Kozieł. Niestety znalazł się tuż za podium. Przeciwniczki wyczuły w nim cechy zwycięzcy i atakowały go raz po raz. Chociaż dzielnie walczył, nie udało mu się dostać do finału.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.