W ramach Dni Papieskich w Świdnicy odbył się XIII Diecezjalny Konkurs Plastyczny pt. „Ukochane sanktuaria Jana Pawła II”, w którym udział wzięli nasi uczniowie.  Spośród nadesłanych prac kwalifikację do wystawy odbywającej się w holu Teatru Miejskiego ŚOK w Rynku uzyskali: Bartosz Karpiński z kl. 4a oraz koleżanki z klas gimnazjalnych: Paulina Słota, Wiktoria Kluzek i Gabriela Ptaszkiewicz. Gratulujemy wyróżnienia i życzymy rozwijania otrzymanych talentów.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.