SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3kl. 4-8

 

 

Programy i projekty
Archiwum stron

Co jest ważne? Oczywiście pszczoły! Ginięcie pszczół to poważny problem. Mniej pszczół to mniej miodu, a także mniej zapylaczy roślin. Od tych niepozornych owadów zależy istnienie blisko jednej trzeciej roślin na świecie. Klasa 3c zorganizowała happening, który pokazuje, jak ważna jest ochrona pszczół. W ramach akcji odczytano przez radiowęzeł apel o zwrócenie uwagi na potrzebę chronienia, dbania o owady. Nauczyciele i uczniowie mieli okazję skosztowania słodkiego poczęstunku pochodzącego z pasieki.

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II