Co jest ważne? Oczywiście pszczoły! Ginięcie pszczół to poważny problem. Mniej pszczół to mniej miodu, a także mniej zapylaczy roślin. Od tych niepozornych owadów zależy istnienie blisko jednej trzeciej roślin na świecie. Klasa 3c zorganizowała happening, który pokazuje, jak ważna jest ochrona pszczół. W ramach akcji odczytano przez radiowęzeł apel o zwrócenie uwagi na potrzebę chronienia, dbania o owady. Nauczyciele i uczniowie mieli okazję skosztowania słodkiego poczęstunku pochodzącego z pasieki.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.