Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3kl. 4-8

W dniach 17 – 18.05.2018 r. SOKiBP zorganizowały konkurs Piosenki Rozbrykanej, w którym uczniowie naszej szkoły brali udział. Przesłuchania festiwalowe odbywały się w dwóch kategoriach i różnych grupach wiekowych.

Występy solowe klas I-VI:
III miejsce – Zuzanna Pasikowska kl. IV c
Klasa VII i II, III g.
II miejsce – Katarzyna Hajduk kl. VII a,
III miejsce – Ewa Skąpska kl. III c
Występy grupowe klas I -VI:
I miejsce – Amelia Kulpińska, Marta Romaniecka op. Krystyna Pawelec,
II miejsce – ” 2 Nutki” op. Krystyna Pawelec.
Zespół wokalny z kl. V-VII zajął I miejsce
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na koncert laureatów który odbędzie się 9 czerwca br. podczas Dni Jaworzyny Śląskiej.
Przeczytaj :)