W marcu w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”. Wzięło w nim udział 55 uczniów. Każdy z uczestników otrzymał już upominek, ale niektórzy otrzymają na koniec roku szkolnego dyplomy i dodatkowe nagrody. Bardzo miło jest nam poinformować Was o zwycięzcach.Wynik bardzo dobry uzyskał uczeń klasy 3d – Piotr Tomczak.
Wyróżnienia otrzymali: Anna Michalska (kl. 4b), Kalina Pawlaczyk (kl. 5a), Przemysław Drąg (kl. 7b) i Martyna Bielat (kl. 2a).
O dokładnych wynikach poinformują Was nauczyciele matematyki.
Gratulujemy i wszystkich zachęcamy do udziału w konkursie w następnym roku.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.