W dniu 20.05.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Kobierzycach odbył się turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2018, w którym wzięło udział ok. 100 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska . W kategorii „2” zgłosiło się 14 zespołów,  w kategorii „3” 8 , a w kategorii „4” 5 zespołów. Zostały rozegrane 82 mecze. Jaworzynę Śląską reprezentowały: Katarzyna Hajduk, Aleksandra Cichocka, Maja Łomańska, Magdalena Dobroń, Wiktoria Nizio, Marta Więcław, Natalia Hajduk, Małgorzata Brońska, Julia Fudali, Kamila Kołtunowicz, Wiktoria Nalichowska, Anna Maria Michalska oraz Wiktoria Wardziak.

Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowany został zdrowy posiłek.

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie