Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3kl. 4-8

W dniu 20.05.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Kobierzycach odbył się turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2018, w którym wzięło udział ok. 100 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska . W kategorii „2” zgłosiło się 14 zespołów,  w kategorii „3” 8 , a w kategorii „4” 5 zespołów. Zostały rozegrane 82 mecze. Jaworzynę Śląską reprezentowały: Katarzyna Hajduk, Aleksandra Cichocka, Maja Łomańska, Magdalena Dobroń, Wiktoria Nizio, Marta Więcław, Natalia Hajduk, Małgorzata Brońska, Julia Fudali, Kamila Kołtunowicz, Wiktoria Nalichowska, Anna Maria Michalska oraz Wiktoria Wardziak.

Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowany został zdrowy posiłek.

Przeczytaj :)