17-go maja uroczyście rozpoczęliśmy w naszej szkole obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli historii, muzyki i wychowawcy świetlicy przygotowali montaż słowno – muzyczny i prezentację multimedialną pt. „Nieskończenie niepodległa”, które zaprezentowali swoim koleżankom i kolegom oraz rodzicom i nauczycielom podczas uroczystej wieczornicy. Dalsza część rocznicowych obchodów czeka nas już w nowym roku szkolnym, a o szczegółach napiszemy we wrześniu.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.