Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3kl. 4-8

17-go maja uroczyście rozpoczęliśmy w naszej szkole obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli historii, muzyki i wychowawcy świetlicy przygotowali montaż słowno – muzyczny i prezentację multimedialną pt. „Nieskończenie niepodległa”, które zaprezentowali swoim koleżankom i kolegom oraz rodzicom i nauczycielom podczas uroczystej wieczornicy. Dalsza część rocznicowych obchodów czeka nas już w nowym roku szkolnym, a o szczegółach napiszemy we wrześniu.

Przeczytaj :)