W maju obchodzimy Święto Szkoły – rocznicę urodzin naszej patronki Marii Konopnickiej. Z tej okazji członkowie Koła Przyjaciół Koszałka-Opałka  przygotowali w bibliotece wystawę poświęconą życiu i twórczości Marii Konopnickiej. Ekspozycję  uatrakcyjniają prace plastyczne wykonane przez  uczniów naszej szkoły, ilustrujące bohaterów utworów patronki naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia wystawy.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg