Ogłoszenia dyrekcji

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

W dniach 07 – 11.05.2018 r. uczniowie klas V-VII pod czujnym okiem wychowawców włączyli się do akcji „Trzymaj formę” przygotowując kanapki i sałatki. Uczniowie swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania wykorzystali podczas przygotowywania posiłków. Masterchef nie potrafiłby stworzyć bardziej wykwintnych, a równocześnie zdrowych potraw. Nie spodziewaliśmy się, że w naszej szkole jest tyle kulinarnych talentów.

klasa 5a

klasa 5b

klasa 5c

klasa 6a