Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/2020

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

https://men.gov.pl/rekrutacja

Rozkład jazdy

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Programy i projekty

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Archiwum stron

W ramach programu  TRZYMAJ FORMĘ propagującego zdrowy styl życia, uczniowie naszej szkoły mieli okazję wykazać się przygotowując na lekcjach plastyki i techniki plakaty informacyjne. Klasy V wykonywały plakaty,,Jedz zdrowo,będzie kolorowo”, a VI, VII i IIgim. ,,Aktywni żyją dłużej”.Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i inwencją twórczą. Gratulacje dla wszystkich uczestników. Zachęcamy wszystkich do stosowania w codziennym życiu informacji zawartych na plakatach.

 

 

 

 

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

fronter1

mobireg