W ramach programu  TRZYMAJ FORMĘ propagującego zdrowy styl życia, uczniowie naszej szkoły mieli okazję wykazać się przygotowując na lekcjach plastyki i techniki plakaty informacyjne. Klasy V wykonywały plakaty,,Jedz zdrowo,będzie kolorowo”, a VI, VII i IIgim. ,,Aktywni żyją dłużej”.Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i inwencją twórczą. Gratulacje dla wszystkich uczestników. Zachęcamy wszystkich do stosowania w codziennym życiu informacji zawartych na plakatach.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg