Dzisiaj mieliśmy okazję wraz z Robinsonem Crusoe przeżywać przygody na otwartym morzu.

Robinson Crusoe, główny bohater powieści przygodowej zaprosił 15 maja na wspólne żeglowanie klasy I-IV.

Młody marynarz rozkołysał nas na statku piękną muzyką z akompaniamentem na arabskiej lutni i gitarze. Muzyce wypełnili czas ciekawymi przygodami bohatera. Nie zabrakło „Ogni świętego Elma” oraz sprytnego Piętaszka.

Dzieki poznały historię i budowę arabskiego instrumentu muzycznego, który wywodzi się z okolic Morza Śródziemnego. Wesoła atmosfera panowała na sali.Uczniowie aktywnie uczestniczyli w audycji aż do samego końca.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg