Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/20

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

https://men.gov.pl/rekrutacja

Rozkład jazdy

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Programy i projekty
Archiwum stron

Dzisiaj mieliśmy okazję wraz z Robinsonem Crusoe przeżywać przygody na otwartym morzu.

Robinson Crusoe, główny bohater powieści przygodowej zaprosił 15 maja na wspólne żeglowanie klasy I-IV.

Młody marynarz rozkołysał nas na statku piękną muzyką z akompaniamentem na arabskiej lutni i gitarze. Muzyce wypełnili czas ciekawymi przygodami bohatera. Nie zabrakło „Ogni świętego Elma” oraz sprytnego Piętaszka.

Dzieki poznały historię i budowę arabskiego instrumentu muzycznego, który wywodzi się z okolic Morza Śródziemnego. Wesoła atmosfera panowała na sali.Uczniowie aktywnie uczestniczyli w audycji aż do samego końca.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta

Logowanie


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II