W czwartek 10 maja muzyczno – wokalna reprezentacja naszej szkoły wzięła udział  w przeglądzie piosenki angielskiej. Repertuar był bardzo zróżnicowany, a poziom naprawdę wysoki. Chociaż nasze dziewczyny prezentowały się świetnie i pod względem wokalnym i scenicznym, niestety nie  przyszło im stanąć w tym roku na podium.  Najważniejsze jest zaangażowanie i pasja jaką dzielą się z nami  nasze śpiewające dziewczęta. Dziękujemy im za piękny występ i życzymy powodzenia.

Naszą szkołę reprezentował zespół Super Girls w składzie : Kaja Wasilewska, Ewa Skąpska, Ola Świątek i Natalia Okolita oraz Klara Wychowanek, klasy młodsze 4-6 reprezentowała Julia Roman i Zuzia Pasikowska. Dziękujemy Mateuszowi Majewskiemu za przygotowanie techniczne i zdjęcia.

Opiekun SU Ada Jędras

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

fronter1

mobireg