Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

W czwartek 10 maja muzyczno – wokalna reprezentacja naszej szkoły wzięła udział  w przeglądzie piosenki angielskiej. Repertuar był bardzo zróżnicowany, a poziom naprawdę wysoki. Chociaż nasze dziewczyny prezentowały się świetnie i pod względem wokalnym i scenicznym, niestety nie  przyszło im stanąć w tym roku na podium.  Najważniejsze jest zaangażowanie i pasja jaką dzielą się z nami  nasze śpiewające dziewczęta. Dziękujemy im za piękny występ i życzymy powodzenia.

Naszą szkołę reprezentował zespół Super Girls w składzie : Kaja Wasilewska, Ewa Skąpska, Ola Świątek i Natalia Okolita oraz Klara Wychowanek, klasy młodsze 4-6 reprezentowała Julia Roman i Zuzia Pasikowska. Dziękujemy Mateuszowi Majewskiemu za przygotowanie techniczne i zdjęcia.

Opiekun SU Ada Jędras

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg