8 maja drużyna klas trzecich w składzie: Anastazja Kozendra, Ewa Śmigiel, Zofia Pietrzyk i Szymon Banaś wzięła udział w „Gminnych potyczkach ortograficznych” organizowanych przez Szkołę Podstawową w Pastuchowie. Uczniowie pięknie reprezentowali naszą szkołę i zajęli III miejsce. Była to wspaniała okazja do poznania nowych kolegów i wspólnych zabaw ortograficznych. Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg