Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „KL GROSS-ROSEN (1940-1945) OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”. Konkurs odbywał się w kategorii literackiej, multimedialnej, plastycznej i wiedzy. Spośród wielu prac komisja szkolna wybrała prace, które zostały wysłane do finału. Kategoria plastyczna:
Prymas Kacper kl. VIa.
Pawlaczyk Karolina kl. Va.
Dobroń Magdalena kl. VIa.
Kategoria multimedialna
Mucha Dagmara kl. VIIb.
Jakub Kozieł kl. VIIa.
Konkurs wiedzy:
Roksana Kosek Kl. IIc gimnazjum.

Kacper Prymas został nagrodzony trzecim miejscem za rysunek zatytułowany: „Praca czyni wolnym”. Roksana Kosek zajęła trzecie miejsce w konkursie wiedzy, który był na wysokim poziomie. Gratulujemy laureatom.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie