Podczas czytania ,,Opowieści z Narnii” uczniowie klas czwartych gromadzili przedmioty, które kojarzyły się z lekturą. Wszystkie skarby zostały zamknięte w pudełkach. Powieść C. S. Lewisa została dokładnie przeczytana, czego dowodem jest zawartość pudełek. Pomysłowość czwartoklasistów nie miała granic. Projekty zachwycają estetyką i oddaniem szczegółów. Prace uczniów można podziwiać w gabinetach i w galerii zdjęć. Oto efekty.

Agnieszka Ptak

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.