Rocznica Uchwalenia Konstytucji to dla Polaków ważna data. Uczniowie naszej szkoły pamiętali o tym historycznym wydarzeniu. Klasy IV wzięły udział w konkursie „Kocham Cię, Polsko”, w którym drużyny poszczególnych klas wykazały się znajomością historii, kultury, geografii naszej ojczyzny. W czasie zmagań konkursowych również widownia miała okazję wykazać się swoją wiedzą. Pierwsze miejsce wywalczyła klasa IVb, drugie miejsce zajęła klasa IVc, a trzecie – IVa. Gratulujemy!

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie