Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

Klasy V na lekcjach języka polskiego omawiały „Mitologię”, która przeniosła ich w świat wierzeń starożytnych Greków. Na lekcji historii dla odmiany mieli okazję przenieść się w czasie do starożytnego Egiptu. W ten magiczny dla nich świat przeniosła piątoklasistów starsza koleżanka z drugiej klasy gimnazjum Gabrysia, która przygotowała projekt edukacyjny zatytułowany „Wierzenia starożytnych Egipcjan”.  Po zakończeniu prezentacji uczniowie żywo reagowali, zadając starszej koleżance wiele pytań. Widać było, że ta tematyka starożytnych wierzeń, mitów, bóstw bardzo Ich interesuje. Dyskusja o starożytnym Egipcie była tak inspirująca, że przeciągnęła się na długą przerwę.

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch