Co można podarować komuś, kto ma swoje święto? Oczywiście tort i życzenia! Z okazji Światowego Dnia Książki uczniowie klasy 3A gimnazjum przygotowali tort, który składał się z kawałków poświęconych książkom.

Czego można życzyć Książkom w dniu ich święta? Oczywiście tego, żeby były czytane, żebyśmy nie zapominali o przyjemności i korzyściach płynących z czytania. Żeby wszyscy pamiętali o książkach na co dzień, nie tylko raz w roku. Do tego zachęcają plakaty wykonane przez uczniów z klas 3B i 3C. Prace gimnazjalistów można podziwiać w bibliotece szkolnej.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.