Dnia 23.04.2018 roku uczniowie wszystkich klas czwartych naszej szkoły brali czynny udział w projekcie promującym zdrowie i zdrowe żywienie pt. „Trzymaj formę”. W ramach tej akcji na zajęciach plastycznych przeprowadzonych przez Panią Ewę Miszkuro, uczniowie pracując w kilku osobowych grupach, tworzyli plakaty promujące zdrowe odżywianie się. Następnie na godzinie wychowawczej poszczególne klasy IV wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali pyszne i wartościowe w składniki odżywcze kanapki. Wyobraźnia, wkład pracy i zaangażowanie uczniów w ten projekt były fantastyczne, ale jeszcze większa była podczas degustacji pysznych i pięknie przygotowanych zdrowych kanapek. Pamiętając o tym, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia czwartoklasiści nie zapomnieli o swoich młodszych kolegach i na długiej przerwie częstowali wszystkich swoimi zdrowymi i pełnowartościowymi kanapkami.