W tegorocznym turnieju warcabowym klas I-III wzięło udział 56 uczniów. Po eliminacjach, które odbyły się w dwóch etapach, wyłoniono 10 finalistów. 24.04.2018 r. po niezwykle emocjonujących rozgrywkach tytuł Mistrza zdobył Krzysztof Galant z kl. IIId, drugie miejsce zajął Szymon Czerepak z kl. IIa, a III – Kamil Mikołajek także z IIa.

Pozostali uczestnicy finału uplasowali się w/g następującej kolejności:

Wiktoria Biedruna – IIIb

Maja Babiarz – Ia

Piotr Tomczak – IIId

Kornelia Grandus – IIId

Igor Ścibor –        Ic

Wiktor Podgórski – Ib

Szymon Krzystek – Ic

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali atrakcyjne upominki, a finaliści puchary i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie