Po raz kolejny zapraszamy  uczniów z Gimnazjum do udziału w  Lidze Matematycznej, konkursu dla wytrwałych, zdolnych miłośników królowej nauk – MATEMATYKI.

Wszystkich, którzy chcą sprawdzić, jak wielką przyjemność daje rozwiązywanie ciekawych zadań i intrygujących zagadek logicznych, chcą spędzić czas twórczo, rozwijać intuicję matematyczną, zachęcamy do rywalizacji.

Liga będzie trwać od października do maja. Wszelkie informacje udziela p. Siwiak w gabinecie 21.

Zapraszam do udziału M. Siwiak

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg