Dzień Ziemi, najważniejsze, najbardziej znane i najhuczniej obchodzone ze świąt ekologicznych. Uczniowie klasy 4a postanowili celebrować to święto wspólnie ze swoimi przyjaciółmi z Przedszkola „Chatka Puchatka”. 

Wyszliśmy do Przyrody i poszukaliśmy jej najdrobniejszych nawet przejawów. Daliśmy sobie możliwość faktycznego bycia z Przyrodą a nie tylko w jej otoczeniu. Usiedliśmy na trawie, poobserwowaliśmy mrówki, zbadaliśmy fakturę liści i innych skarbów natury. Zwróciliśmy uwagę na drzewa, które co dzień mijamy, sprawdziliśmy co rośnie na skwerku oprócz trawy, wytropiliśmy Przyrodę w nietypowych miejscach.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie