W środowe popołudnie grupa uczniów szkoły podstawowej udała się na spotkanie z podróżnikiem p. Bolesławem Grabowskim. Podczas spotkania wysłuchaliśmy opowieści o dzikich plemionach Afryki ,byliśmy w etiopskiej szkole ,obejrzeliśmy fotografie dzikich zwierząt oraz ciekawe pamiątki z podróży na Czarny kontynent. Wszyscy z zaciekawieniem wysłuchali i obejrzeli pamiątki przywiezione z Afryki. Kolejny raz uczestniczyliśmy w atrakcyjnej lekcji przyrody ,z podróżnikiem ,który z pasją potrafi opowiadać o swoich podróżach.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.