Drodzy Uczniowie,

Dziękujemy za  udział w konkursie „Mój Lapbook”! Byliśmy mile zaskoczeni Waszą pomysłowością, kreatywnością i wkładem pracy. Mamy nadzieję, że polubiliście tworzenie lapbooków i jeszcze kiedyś wykorzystacie ten sposób segregowania i przedstawiania informacji. Otrzymaliśmy 24 prace. Komisja konkursowa stanęła przed trudnym zadaniem.

Po burzliwych obradach przyznaliśmy następujące miejsca:

I miejsce – Julia Plizga

II miejsce – Olek Chmura i Marcin Moździerz

III miejsce – Kacper Prymas

Wyróżnienia otrzymali:

Oliwia Orlańska, Julia Kubryńska, Natalia Wieczorek, Ola Świątek oraz Natalia Ząbek.

Gratulujemy!

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.