Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/2020

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

https://men.gov.pl/rekrutacja

Rozkład jazdy

Klasa Ekomaniaków
Programy i projekty

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Archiwum stron

„Właściwe zachowanie to dla nas wyzwanie’’ – pod takim hasłem klasa 3a edukacji wczesnoszkolnej rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018.

To już  kolejna edycja warsztatów prowadzonych przez Panią pedagog Weronikę Ochman oraz Panią psycholog Agnieszkę Ulfik. Cykl zajęć ma na celu kształtowanie zasad u uczniów dobrego wychowania, zwiększenie świadomości na temat kultury osobistej oraz wdrażanie zasad obowiązujących w szkole. Priorytetowymi zagadnieniami będą: bezpieczeństwo, kultura osobista, stosunki interpersonalne, asertywność, motywacja do działania. Czekamy na pierwsze efekty pracy.

 

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

fronter1

mobireg