„Właściwe zachowanie to dla nas wyzwanie’’ – pod takim hasłem klasa 3a edukacji wczesnoszkolnej rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018.

To już  kolejna edycja warsztatów prowadzonych przez Panią pedagog Weronikę Ochman oraz Panią psycholog Agnieszkę Ulfik. Cykl zajęć ma na celu kształtowanie zasad u uczniów dobrego wychowania, zwiększenie świadomości na temat kultury osobistej oraz wdrażanie zasad obowiązujących w szkole. Priorytetowymi zagadnieniami będą: bezpieczeństwo, kultura osobista, stosunki interpersonalne, asertywność, motywacja do działania. Czekamy na pierwsze efekty pracy.

 

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

fronter1

mobireg