SOKiBP w ramach powitania wiosny ogłosiły konkurs na wykonanie Marzanny. Uczniowie naszej szkoły zgłosili chęć udziału i wykonali kukły, które zostały ocenione i nagrodzone podczas Jarmarku Wielkanocnego.

 I miejsce indywidualnie zajęła uczennica kl. IV b, Anna Maria Michalska,
grupowo uczennice kl. IV b – Anna Maria MIchalska, Hanna Pałeczka, Jagoda Pacioch.
Uczniowie kl. V a: Julia Kubryńska, Kalina Pawlaczyk, Oliwia Orlańska i Bartosz Bartczak zdobyli wyróżnienie.
Serdecznie wszystkim gratulujemy.
Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie