SOKiBP w ramach powitania wiosny ogłosiły konkurs na wykonanie Marzanny. Uczniowie naszej szkoły zgłosili chęć udziału i wykonali kukły, które zostały ocenione i nagrodzone podczas Jarmarku Wielkanocnego.

I miejsce indywidualnie zajęła uczennica kl. IV b, Anna Maria Michalska,
grupowo uczennice kl. IV b – Anna Maria MIchalska, Hanna Pałeczka, Jagoda Pacioch.
Uczniowie kl. V a: Julia Kubryńska, Kalina Pawlaczyk, Oliwia Orlańska i Bartosz Bartczak zdobyli wyróżnienie.
Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.