25.03.2018 r. podczas Jarmarku Wielkanocnego odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Wielkanocnego zorganizowanego przez SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej. Uczniowie naszej Szkoły bardzo licznie i chętnie wzięli udział w tym konkursie. Zadanie konkursowe to wykonanie pisanki, palmy lub stroika wielkanocnego.

Pisankę wykonali: Kamila Kołtunowicz, Anna Maria Michalska, Kalina Pawlaczyk, Oliwia Kutyła, Julia Plizga, Kacper Prymas, Szymon Strzelczyk, Magdalena Dobroń, Oliwia Cieślak, Aleksandra Cichocka, Hanna Sionkowska, Sławomir Skąpski, Justyna Mydlarska.
Stroiki świąteczne wykonali: Bartek Cieśla, Anna Maria Michalska, Aleksandra Olszewska, Maciek Gliński, Aleksandra Nowak, Julia Kubryńska, Oliwia Kutyła, Marta Więcław, Szymon Strzelczyk, Aleksandra Cichocka, Kacper Kluska, Roksana Kosek.
Palmę wykonali: Dawid Karniej, Anna Maria Michalska, Hanna Pałeczka, Wiktoria Gapa, Oliwia Kutyła, Julita Zajda, Gabrysia Ptaszkiewicz, Klara Wychowanek.
Jurty postanowiło nagrodzić następujące prace:
Pisanka: II Miejsce Julia Plizga kl. V c
III Miejsce – Justyna Mydlarska KL. III Gim.
Wyróżnienia: Hanna Sionkowska kl. VII, Sławomir Skąpski kl. II Gim., Szymon Strzelczyk kl. VI a, Kacper Prymas kl. VI a, Oliwia Kutyła kl. V c,
Nagroda specjalna: Aleksandra Cichocka kl. Vi b.
Stroik wielkanocny: I Miejsce – Aleksandra Nowak kl. V a
Wyróżnienie: Anna Maria Michalska kl. IV b, Bartłomiej Cieśla kl. IV a.
Palma wielkanocna: I Miejsce – Julita Zajda kl. VI a,
Wyróżnienie: Oliwia Kutyła kl. V c.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.