Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą, ekologiczną pisankę. Konkurs odbywał się w ramach rocznego konkursu-Klasa Ekomaniaków. Technika wykonania pisanek była różnorodna. .Jury wyróżniło prace wg kryteriów: oryginalność, pomysłowowość, inwencja twórcza, różnorodność doboru materiałów, estetyka pracy .

LAUREACI:
Natalia Wieczorek-5a
Tomasz Mazur-5a
Oliwia Kutyła-5c
Szymon Strzelczyk-6a
Aleksandra Cichocka-6b
Oliwier Pająk-7b
Natalia Korzystka-2b
Natalia Soboczyńska-2b
Kacper Mendes-2b
Sławomir Skąpski-2c
Paulina Słota-3a
Justyna Mydlarska-3a
Każda klasa otrzymała punkty za udział w konkursie, a wyróżnione osoby nagrody.
Wesołych Świąt Wielkanocnych…

Koordynator konkursu-Jolanta Sołtys

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie