Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję przenieść się do świata Pinokia i Pana Kleksa. To postaci z bajek, z którymi zetknęliśmy się wcześniej czytając o ich przygodach (lektura w klasie IV). Teraz mieliśmy okazję zestawić to z przedstawieniem muzycznym. Ufamy, że takie zestawienie  wpłynie na ciekawość czytelniczą, rozwijanie świata wyobraźni, porównanie dwóch ujęć o tej samej tematyce.

Barwne życie obu tych bohaterów  jak widać można ująć także w formie muzycznej.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg