Jaworzyńscy uczniowie  w ramach konkursu „Klasa Ekomaniaków”, przeprowadzili zbiórkę karmy  dla psów i kotów, przebywających w schronisku w Świdnicy. Po raz  kolejny uczniowie udowodnili, że można na nich liczyć, ofiarowali zwierzętom  675,43 kg karmy,26 zabawek,31 kocy,6 misek,4 smycze. Uczniowie z ulicy Mickiewicza zebrali 479,72 kg, z Jana Pawła II 215,71kg. W środę w Dniu Św. Walentego   grupa  wolontariuszy wraz z opiekunami – Jolanta Sołtys, Krzysztof Sołtys, Marcin Jędras ,odwiedzili schronisko. W  trakcie  pobytu uczniowie przekazali karmę i zwiedzili obiekt . Uczestniczyli  również w pogadance na temat funkcjonowania placówki oraz  dowiedzieli się jak zostać  wolontariuszem. Organizatorzy  akcji dziękują uczniom, rodzicom i wychowawcom  za udział w akcji i dar serca.  Jednocześnie pragniemy zachęcić wszystkich do pomocy zwierzętom w formie wolontariatu bądź adopcji.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg