Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Walentynki to szczególny dzień dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych, którzy chcą sprawić miłą niespodziankę tym, których lubią, szanują lub kochają. W związku z dniem Świętego Walentego klasa IV b uruchomiła Szkolną Pocztę Walentynkową. Każdy miał okazję wrzucić miłe kartki do walentynkowej skrzynki znajdującej się na szkolnym korytarzu. Następnie walentynki zostały odpowiednio rozdzielone z pomocą Pani Weroniki Ochman i  dziś – 14 lutego dostarczone do wszystkich adresatów przez naszych walentynkowych listonoszy. Zaskoczenie, a nawet wzruszenie niektórych adresatów było duże, ale na pewno wszyscy poczuli się wyjątkowo i z uśmiechem czytali otrzymane walentynki.

Patrycja Pasternak

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg