Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

W ramach programu unijnego „Szkoła z Kluczem” grupa gimnazjalistów spędziła poniedziałek w Centrum Edukacji Ekologicznej „Salamandra” w Myśliborzu. Zajęcia obejmowały dwa cykle doświadczeń:

1.  Izolacja barwników asymilacyjnych u roślin.
2.  Badanie właściwości fizycznych i chemicznych wody o różnych klasach czystości.
Ostatnim punktem zajęć było rozpoznawanie zwierząt leśnych na podstawie eksponatów muzealnych. Uczniowie doszli do wniosku, że lepiej jest poznawać świat przez doświadczenie.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg