W ramach programu unijnego „Szkoła z Kluczem” grupa gimnazjalistów spędziła poniedziałek w Centrum Edukacji Ekologicznej „Salamandra” w Myśliborzu. Zajęcia obejmowały dwa cykle doświadczeń:

1.  Izolacja barwników asymilacyjnych u roślin.
2.  Badanie właściwości fizycznych i chemicznych wody o różnych klasach czystości.
Ostatnim punktem zajęć było rozpoznawanie zwierząt leśnych na podstawie eksponatów muzealnych. Uczniowie doszli do wniosku, że lepiej jest poznawać świat przez doświadczenie.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg