Zbliża się Dzień Świętego Walentego, wszyscy znają dobrze moc tego święta. W czwartkowy wieczór uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece zorganizowanej z okazji Walentynek. Miłe gesty i czułe słówka towarzyszyły zabawie. Sympatyczna atmosfera trwała przez cały wieczór . Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii, a 14 lutego rusza walentynkowa poczta , przez którą będziecie mogli wysłać karteczkę swojej Walentynce. Zapraszamy wszystkich zakochanych do zabawy.

OPIEKUN SU
Ada Jędras

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie