Zbliża się Dzień Świętego Walentego, wszyscy znają dobrze moc tego święta. W czwartkowy wieczór uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece zorganizowanej z okazji Walentynek. Miłe gesty i czułe słówka towarzyszyły zabawie. Sympatyczna atmosfera trwała przez cały wieczór . Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii, a 14 lutego rusza walentynkowa poczta , przez którą będziecie mogli wysłać karteczkę swojej Walentynce. Zapraszamy wszystkich zakochanych do zabawy.

OPIEKUN SU
Ada Jędras

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg