Wszyscy smakosze pączusiów, mogli popróbować pączkowych specjałów z piekarni pani Ani i Jacka Wychowanek, które sprzedawał Samorząd Uczniowski. Kwota 100 złotych, która została zebrana, zostanie przekazana na cele charytatywne. Wesprzemy tym razem mieszkankę naszego miasta , która jest w potrzebie. Dziękujemy tym wszystkim, którzy kolejny raz okazali wielkie serce i kupili pączki. To kolejna nasza akcja , która pokazała, że potrafimy pomagać na co dzień, a nie tylko od święta. Dziękujemy wolontariuszkom Marcysi i Kai za sprzedaż pączków.

Opiekun SU
Ada Jędras

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg