Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

9 lutego policjanci z naszej gminy pan Robert Zwardoń oraz Tomasz Ćwikła przeprowadzili dla uczniów klas IV warsztaty „Bezpieczeństwo w sieci”. Uczniowie obejrzeli bardzo ciekawe i zmuszające do refleksji filmiki dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z Internetu m.in „Dobry żart”, „Komputeromania”, „Małe zdjęcie – DUŻY problem” , „Znajomi – nieznajomi”.
Z ogromnym zainteresowaniem wzięli udział w zajęciach oraz odpowiadali na pytania zadawane przez policjantów, wynosząc z nich wiele cennych informacji. Dodatkowo uczniowie otrzymali ulotki z zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa w sieci.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg