31 stycznia  odbył się w naszej szkole  bal karnawałowy. Uczniowie klas 1-4 bawili się wyśmienicie. Dzisiaj nie było dzieci: były księżniczki, kotki, rycerze, piłkarze, sportowcy, policjanci, piraci, kowboje, wróżki…

Zabawę zorganizowała  firma Ale heca.

Było puszczanie baniek mydlanych, śpiew karaoke, wężyki klasowe, tańce z balonami, konkursy.

Rodzice sprzedawali ciasto i napoje. Uzyskana suma – 1015,24 zł zostanie przekazana na cel charytatywny, dla dzieci z Aleppo.

Bal zorganizowano przy pomocy środków z Rady Rodziców.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.