Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Beatbox to nietypowy instrument. To nasz głos. Można nim tworzyć muzykę. Niemożliwe? A jednak! Beatbox to forma rytmicznego tworzenia dźwięków, np.perkusji, linii basowej, głosów zwierząt, scratrchy za pomocą narządów mowy ust, języka, krtani czy przepony.

To o tym dowiedzieliśmy się dzisiaj na kolejnym spotkaniu z artystami muzykami, którzy do nas przyjechali i umożliwili nam obcowanie z muzyką.

Można było posłuchać gry skrzypiec na żywo, wysłuchać historii o przygodach D’Artaniana, a co odważniejsi mogli nawet potańczyć! Przecież mamy karnawał!

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.