Beatbox to nietypowy instrument. To nasz głos. Można nim tworzyć muzykę. Niemożliwe? A jednak! Beatbox to forma rytmicznego tworzenia dźwięków, np.perkusji, linii basowej, głosów zwierząt, scratrchy za pomocą narządów mowy ust, języka, krtani czy przepony.

To o tym dowiedzieliśmy się dzisiaj na kolejnym spotkaniu z artystami muzykami, którzy do nas przyjechali i umożliwili nam obcowanie z muzyką.

Można było posłuchać gry skrzypiec na żywo, wysłuchać historii o przygodach D’Artaniana, a co odważniejsi mogli nawet potańczyć! Przecież mamy karnawał!

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

fronter1

mobireg