Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/2020

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

https://men.gov.pl/rekrutacja

Rozkład jazdy

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Programy i projekty
Archiwum stron

,,Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata

  i wyciągasz do niego ręce,

  jest Boże Narodzenie.”

                                      [Matka Teresa z Kalkuty]

„Dzieciątko niesie miłość” to nie tylko tytuł, ale i przesłanie płynące z widowiska bożonarodzeniowego. Wielkie brawa należą się naszym zdolnym uczniom, którzy wcielili się w swoje role. Ogromne znaczenie w przedstawieniu miały również:  poruszająca muzyka, światła i efekty specjalne. Symboliczne sceny walki  dobra ze złem, poetyckie teksty miały za zadanie wywołanie emocji u widzów. Przedstawienie dopełnił również koncert szkolnego chóru, w wykonaniu którego usłyszeliśmy pastorałki. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować nasze widowisko tak licznie przybyłej publiczności, wśród której gościliśmy między innymi sponsorów akcji charytatywnej ,,Dar serca”.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie widowiska, a zwłaszcza Pni Ali Pindel i Pani Ewie Miszkuro – Kulaszewskiej oraz zaangażowanym Rodzicom.

                                                           Magdalena Glińska

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta

Logowanie


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II