Koedukacyjny Turniej Ringo o tytuł Mistrza Szkoły Podstawowej w Jaworzynie  Śląskiej w roku szkolnym 2017/2018 został rozegrany. Ze względu na dużą liczbę uczestników turnieju rozgrywki przeprowadzono w dwóch kategoriach: osobno dla klas czwartych, osobno klasy V-VII. W klasach czwartych rywalizowało ze sobą 8 par, w klasach starszych 9.

Klasyfikacja po rozgrywkach finałowych  przedstawia się następująco:

Mistrzami Ringo w roku szkolnym 2017/2018 zostali:

Klasy IV: Karol Dziadowiec, Krzysztof Nowak

Klasy V-VII: Katarzyna Hajduk, Ksawier Okarmus

II miejsce:

Klasy IV: Kamil Rajter, Oliwier Rachelski

Klasy V-VII: Andrzej Richtszajd, Piotr Cichocki

III miejsce:

Klasy IV: Franciszek Nowak, Bartłomiej Cieśla

Klasy V-VII: Mateusz Chwałek, Bartłomiej Pierkowski

IV miejsce:

Klasy IV: Kamila Kołtunowicz, Wiktoria Nalichowska

Klasy V-VII: Aleksandra Cichocka, Wiktoria Nizio

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

fronter1

mobireg