Poznając różne zawody wykonywane w naszym mieście, klasa 3c odwiedziła Nastawnię Wykonawczą JŚ1 w Jaworzynie Śląskiej, której pracownicy zajmują się prowadzeniem ruchu pociągów. Uczniowie dowiedzieli się jak odpowiedzialna jest praca kolejarza, który przy pomocy dźwigni zwrotnicowych kieruje ustawieniem torów, aby każdy pociąg mógł bezpiecznie po nich jechać. Dziękujemy Paniom Joannie Wardach i Irenie Kordy za interesującą lekcję w terenie.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie