Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

19 grudnia 2017 roku w Żarowie odbył się  powiatowy turniej eliminacyjny dla drużyn gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. Udział wzięły drużyny z Żarowa, Marcinowic i Jaworzyny Śląskiej.  Tylko wygrana turnieju dawało awans do finału powiatowego w Świdnicy.

W pierwszym meczu nasze dziewczyny po wyrównanym, zaciętym i ładnym meczu pokonały drużynę z Żarowa w setach 2 ; 0. Następny mecz z Marcinowicami miał dwa oblicza, pierwszy set wyrównany, ale zwycięski dla nas, w drugim dominowały już tylko Jaworzynianki i  wygrana  2 ; 0.

Dwie wygrane i awans!!!

Skład naszej drużyny : Słota Paulina, Żemojtel Estera, Wielg Monika, Górska Natalia, Rybka, Monika, Śliwa Wiktoria, Hajduk Katarzyna

Tabela turnieju

Opiekun drużyny – Dybeł Wiesław

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg