19 grudnia uczniowie klasy 1b, 2a i 2b uczestniczyli w  nietypowych zajęciach. W zimowej scenerii spotkali się ze Świętym Mikołajem, Panią Mikołajową, Reniferem Rudolfem i Elfami.

W ramach zajęć warsztatowych napisali listy do Mikołaja. Własnoręcznie ozdobili lukrem i słodkimi posypkami bożonarodzeniowe pierniki. Dzieci malowały również gipsowe figurki świąteczne i ozdabiały bombki kolorowym brokatem. Nie zabrakło wspólnego kolędowania, zabaw przy muzyce i rozmów z Mikołajem, który opowiedział najmłodszym skąd się wzięły pierniki i jak powstają bombki. Dzieci ze smakiem wypiły zimową herbatę i zjadły pyszną drożdżówkę, którą przygotowała sama Pani Mikołajowa. Z uśmiechem na twarzy i z głową pełną wspaniałych wspomnień wróciły do szkoły.

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie