W ramach projektu klasa 2a przygotowała prezentację i oprawę wieczoru hiszpańskiego. Pokaz odbył się w piątkowy wieczór, przy okazji Maratonu filmowo- czytelniczego.   Na początek uczniowie przygotowali prezentację o swoim wyjeździe do Hiszpanii w języku angielskim z tłumaczeniem. Podczas oglądania slajdów mogliśmy przypomnieć sobie wspaniałe chwile, które spędziliśmy w tym pięknym kraju. Drugą częścią naszego projektu była degustacja hiszpańskiej kuchni. Uczniowie samodzielnie przygotowali paelę, hiszpańskie tosty, ciasto migdałowe oraz koreczki w stylu katalońskim. Spróbować można było owocowego napoju na bazie granatu, mandarynek, pomarańczy i jabłek oraz przypraw kurkumy i imbiru. Przy dzwiękach nastrojowej muzyki, wspomnieniom nie było końca…

                                                                                                                Opiekun projektu: Ada Jędras

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie