Ponowne zwycięstwo w Żarowie, tym razem reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej zajęła I miejsce w VI Sylwestrowym Turnieju Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych. Zawody rozegrane zostały 13 grudnia 2017r. w Hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie

Chłopcy spisali się bardzo dobrze, stworzyli całkiem ciekawe widowisko sportowe. Dobra zespołowa gra, szybko rozgrywane akcje, dokładne podania  zakończone celnymi rzutami do bramki przyniosły sukces. Reprezentowali nas: M. Charytanowicz, T. Janes, P. Radziszewski, A. Rogalski, P. Cichocki, B. Górski, M.Koźlik, A. Richtszajd, Serdecznie gratulujemy zwycięskiej drużynie. Transport opłacono z dotacji Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie