W dniu 09.12.2017 w Hali Sportowej przy ulicy Armii Krajowej 7 w Miliczu odbył się szósty w sezonie 2017/2018 Turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2017. Został on zorganizowany przez Fundację Kraina Siatkówki oraz przy udziale klubu UKS „Dwójka” Milicz. W zawodach wzięło udział ok 135 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska. Dzięki wsparciu Gimnazjalnego Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jaworzynie Śląskiej nasze siatkarki mogły uczestniczyć w turnieju, zdobywać doświadczenie, ogranie i podnosić swoje umiejętności siatkarskie.

Do turnieju zgłosiliśmy 4 zespoły w kategorii „2” oraz jeden w „3”. Najlepsze miejsce na tych zawodach to V miejsce Hanny Pałeczki, Hanny Sułek oraz rezerwowej w tym składzie Anny Marii Michalskiej. Ponadto reprezentowały nas: Aleksandra Rybka, Wiktoria Nizio, Wiktoria Nalichowska, Wiktoria Wardziak, Oliwia Kilańska, Kamila Kołtunowicz oraz Aleksandra Olszewska.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie