Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już  w naszej szkole. W tym wyjątkowym dniu, pojawił się tak bardzo wyczekiwany przez wszystkich gość – Święty Mikołaj. Był to dobry znak, świadczący o tym, że wszystkie dzieci  zasłużyły na  prezenty. Tradycyjnie, jak co  roku, panował u nas szczególny klimat. Dla każdego znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko, sprawiło wszystkim wiele radości i dostarczyło wielu wrażeń. Drogi Mikołaj pamiętaj o nas za rok, obiecujemy być grzeczni.

 Opiekun  SU A.Jędras

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie