Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Dzisiaj uczniom klas I-IV naszej szkoły dane było wysłuchać pięknej historii o perypetiach Gerdy i Kaja.

Historia przeplatana była świątecznymi piosenkami. Uczniowie, jak łatwo się domyślić, chętnie włączyli się do śpiewania.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jakim to instrumentem jest klarnet, z jakiego drzewa jest zbudowany i z ilu części się składa, no i oczywiście, jak brzmi.

W świąteczny nastrój wprowadzili nas również świątecznie i ciekawie ubrani prowadzący.

Jesteśmy przygotowani do Świąt! Pierwszy śnieg już był w tym roku, a jutro Mikołaj. Zobaczymy kto był grzeczny- pamiętajmy, że on wszystko  widzi, dlatego zawsze warto się starać…

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg