Zwycięstwo w Żarowie. Dnia 01 grudnia 2017 r. odbyły się międzyszkolne zawody: VI Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych. Nasza reprezentacja dziewcząt w składzie: Katarzyna Hajduk, Julia Wojtal, Agata Papierz, Maja Łomańska, Marta Więcław, Aleksandra Cichocka, Aleksandra Rybka, Wiktoria Nizio, Kinga Mentel, Magdalena Dobroń, Natalia Hajduk oraz Małgorzata Brońska, zajęła I miejsce. Dziewczyny wygrały wszystkie mecze, choć z Żarowem nie było łatwo, tylko jednobramkowe  zwycięstwo. Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły Katarzyna Hajduk. Serdecznie gratulujemy dobrej sportowej rywalizacji.

Transport opłacony został ze środków Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

fronter1

mobireg