W dniu 25.11.2017 w Hali Sportowo – Widowiskowej przy ulicy Szkolnej 6 w Malczycach odbył się piąty w sezonie 2017/2018 Turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2017. Został on zorganizowany przez Fundację Kraina Siatkówki oraz przy udziale gminy Malczyce. W zawodach wzięło udział 185 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska.  Turniej rozpoczął się o godzinie 10:15 a zakończył się o godzinie 16:00. Szkołę Podstawową w Jaworzynie Śląskiej reprezentowało tym razem 19 zawodniczek.

Zgłosiliśmy 3 zespoły w kategorii „2”, 2 w „3” i 1 w „4”. Najlepsze miejsce jakie udało nam się zająć na tych zawodach to VI miejsce na 23 zespoły „dwójki siatkarskiej” w składzie: Hanna Pałeczka, Hanna Sułek i Anna Maria Michalska.

Na turnieju obecny był wójt gminy Malczyce Pan Piotr Frankowski, który otworzył i zamknął turniej. Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji, przygotowana została również zdrowa przekąska.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg