Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

Rekrutacja 2019/2020

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

https://men.gov.pl/rekrutacja

Rozkład jazdy

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Programy i projekty
Archiwum stron

W dniu 25.11.2017 w Hali Sportowo – Widowiskowej przy ulicy Szkolnej 6 w Malczycach odbył się piąty w sezonie 2017/2018 Turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2017. Został on zorganizowany przez Fundację Kraina Siatkówki oraz przy udziale gminy Malczyce. W zawodach wzięło udział 185 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska.  Turniej rozpoczął się o godzinie 10:15 a zakończył się o godzinie 16:00. Szkołę Podstawową w Jaworzynie Śląskiej reprezentowało tym razem 19 zawodniczek.

Zgłosiliśmy 3 zespoły w kategorii „2”, 2 w „3” i 1 w „4”. Najlepsze miejsce jakie udało nam się zająć na tych zawodach to VI miejsce na 23 zespoły „dwójki siatkarskiej” w składzie: Hanna Pałeczka, Hanna Sułek i Anna Maria Michalska.

Na turnieju obecny był wójt gminy Malczyce Pan Piotr Frankowski, który otworzył i zamknął turniej. Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji, przygotowana została również zdrowa przekąska.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta

Logowanie


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II